Web Sitesi Nedir ve Kimler Tarafından Kurulur?

Zaman geçtikçe reel hayatın karşıladığı her ihtiyaç, sanal ortamın bir parçası olmaya devam etmektedir. Öyle ki geçmişte bizatihi ilgilenmek gereken birçok işlem, artık çeşitli alanlarda hizmet sunan siteler ile birkaç tık uzağa taşınmıştır ve taşınmaya da devam etmektedir. Bu nedenle internet siteleri, günlük hayatın içerisinde önemli yerlere gelmeyi başarmış durumdadırlar. Anahtar Teslimi web sitesi ile lgili kurulum ve kullanım bilgileri.

İnternet sitesi kurmak, günümüzde bu alanda bilgisi olan her insan isteği haline gelmiştir. Bunun temel nedenleri internet sitelerinin hem insanların mevcut işlerini internet ortamına yansıtıp daha çok insana sunmaları hem de bilgi ve birikimlerin siteler üzerinden aktarılabilir olmasıdır. Ancak internet sitesi kurmak, düşünüldüğü gibi kolay bir işlem değildir. Bu hususta hizmet veren çeşitli blog siteleri mevcuttur ancak onların kişilere getirilerinin beklenen düzeylerde olması kesinlikle mümkün değildir. Bu nedenle internet sitesi kuracak olan ya da kurmayı düşünen kişilerin alanında uzman olan kişilerden hizmet talep etmeleri daha mantıklı ve risksiz olacaktır. Çünkü site kurulumu ilerledikçe, detaylar ve gerekli bilgiler de artacaktır.

Anahtar Teslimi web sitesi

Web Sitesi Kullanımı İçin Gerekli Bilgiler

Anahtar teslim site hakkında bilgi vermenden önce site hakkında bilgi vermek gereklidir. Çünkü hem birbirinden farklı onlarca web sitesi hem de bu siteler için gerekli olan ek unsurlar mevcuttur ve internet siteyi teslim almadan önce bahsi geçen ek unsurların bilinmesi gereklidir.

Profesyonel Site:

Site kavramı dendiğinde akla ilk gelen isim profesyonel sitedir. “Profesyonel site nedir?” sorusunun en net cevabı şudur; profesyonel site ya da diğer adı ile dinamik site, hata payı çok az olan ve istenilen durumlarda değişiklik yapılabilen sitedir. Yani rahatsız olunan, geliştirilmek istenen siteler eper dinamik olma özelliğini sahiplerse, istenilen değişimi yapmak düşünülenden de kolaydır. Profesyonel siteler, anahtar teslim site alanında en çok tercih edilen ve günümüz modernizmine en yakın olan sitelerdir. Bir yönetim panellerinin bulunması, bu siteleri daha da avantajlı ve tercih edilir hale getirmektedir. Şuan akla gelen ve neredeyse her insanın kullandığı o dev siteler, birer dinamik yani profesyonel sitedir.

Statik Web Sitesi:

Statik Web Sitesi, günümüzde popülerliğini yitirmiş, birkaç firma dışında kullanılmayan sitelerdir. Bu sitelerin düzenlenmesi için yönetici paneli ya da diğer teknik bilgiler yeterli değildir. HTML bilgisi, statik siteleri düzenlemek için şarttır. HTML bilgisi olmayan kişiler için statik web siteler, hem zahmetli hem de oldukça maliyetlidir.

Domain nedir?

Türkçe karşılığı ile “alan adı”, sitelerin bir nevi isimleridir. Domain keşfi, hem okurlar hem de site sahipleri için oldukça önemlidir. Çünkü okurlar, çok sevdikleri sitelere girip bilgi almak için IP adresi ezberlemekten domain sayesinde kurtulmuşlardır. Site sahipleri ise bu sayede okurlarına daha az zahmet vererek daha çok kişiye ulaşma şansı elde etmişlerdir. Ancak domain, satın alınan değil kiralanan bir unsurdur. Yani anahtar teslim site alırken vermiş olduğunuz domain ücreti sadece bir veya birkaç yıllıktır. Belirli zamanda bir tekrar ücret ödemeniz gerekecektir.

Hosting nedir? 

Anahtar teslim web sitesi satın almak isteyenlerin ve satın alanların sıklıkla karşı karşıya kaldığı bir diğer kavram hostingdir. Hosting, bir sitenin internet üzerinde kapladığı sabit alandır. Kimileri hostingi “Siteyi sürekli açık tutmaya yarayan alan.” Şeklinde de tanımlamaktadır. İkisi de doğru tanımlardır. Hostingin yüklendiği işlev ise web sitesine yüklenen verileri saklamak, yedeklemek ve olası sorunları veya kayıpları önlemektir.

İnternet Siteleri Kimler Tarafından Kullanıma Müsaittir?

İnternet sitelerinin kullanımları ile ilgili herhangi bir kişi ve kurum sınırlaması yoktur. Gerekli ücretleri sunan, ve gerekli girişimlerde bulunan her bireyin internet sitesi kurmaya ve kurdurmaya hakkı vardır.

Anahtar teslim web sitesi hazırlanması için sipariş oluşturma veya teklif isteme

#Proje yazıldıktan sonra revize imkanı vardır.

#1 kere revize edilme hakkı ücretsizdir.

#Extra her revize proje fiyatının 25% ilave edilmesi suretiyle yapılmaktadır.

PROJE TESLİM SÜRESİ
 NORMAL 1 Revizyon dahil Ekstra revizyon
5 GÜN 20 GÜN +30 GÜN
SATIN ALMA YÖNTEMİ
İyzico üzerinden ödeme  Hesaba havale Hesaba eft

 

PAKET İÇERİĞİ
PROJE KAPSAMINDA TESLİM EDİLENLER 
İLETİLEN BİLGİLERE GÖRE HAZIRLANMIŞ OLAN anahtar teslimi iletişim sayfası kurulumu ve 5 sayfa lık blog tarzı site 3 adet sosyal medya hesabı ve bağlantılı paylaşım modülü 3 adet kurum faaliyetlerine uygun seo uyumlu makale makale içeriği 450 -600 kelime aralığında yazılarla ve görsellerle teslim edilecektir.Diğer uygulanan web sitesi çalışmaları ve modüllerle ile ilgili detaylı bilgiyi ve fiyatlandırmayı editörümüz den alabilirsiniz
FİYATI  1350 tl

   site içeriği resimler, videolar, metinler,sorular ve diğer içeriklerin  yayına uygundur.

domain hostin ve ssl ücretleri fiyata dahil değildir

Sipariş oluşturma veya teklif isteme

Sipariş vermek, daha detaylı projeler için teklif almak, Editörümüze soru sormak, bilgi almak istediğiniz konular hakkında iletişim formunu kullanabilirsiniz

Ayrıca whatsapp tarafından editörümüzle geçebilirsiniz.

    Dikkat:

    Sipariş işlemlerinin başlaması için ödemenin yapılması gerekir.