Kısa Makale Yazımı

kısa makale yazımı

Makalelerin çeşitleri ve yazılım biçimleri oldukça önemli bir konudur. Burada yazarın bazen bilmediği bir konuda yazarken ön bir çalışma yapması, bilgi toplaması oldukça önemlidir. Yanlış bilgi vermemek adına ön çalışmalar büyük önem taşımaktadırlar. Eğer bir kişi makale yazmak istiyorsa ne kadar uzun araştırmalar yapıp çok bilgi toplarsa konuyu o kadar iyi ele alacağından ve o kadar temiz yazılar yazacağından emin olmalıdır. Zaman ve bilgi toplama bu işin en temel iki kilit anahtarıdır. Ancak elbette unutulmamalıdır ki her bilgi sahibi ve zaman sahibi bir konu hakkında anlatım yaparken kalemi kuvvetli biri gibi davranamaz. Bu çok okumaya ve temel bir yazma güdüsüne sahip insanların sahip olabileceği bir yetenek işidir.

Makale Yazımı Hakkında Detaylı Bilgi

İlk olarak yapmanız gereken yazarlık özelliklere sahip olup olmadığınıza ve yazı yazmaya ne kadar vakit ayırabileceğinize bakmak olmalıdır. Kendinizi ve kaleminizi tanımadığınız sürece kaliteli içerikler yazmanız sizden beklenemez. Bunun için ilk olarak kendinizi tanımalı daha sonra gerekli teknik bilgiler hakkında öğrenci gibi davranmalısınız.

Gerekli bütün bilgileri edindikten sonra ne hakkında ve nerede yazar olmak istediğinize göre öğrenmeniz gereken bilgileri de edinmelisiniz. İnternet dünyasında yazılan makaleler ile edebi anlamda yazılan makaleler birbirinin aynı tekniğe sahip değildir. Bunun için ilgi alanınızı belirlemek size kalmış bir konudur.

Makale Yazımı Hazırlık Aşamalarında yapılanlar hakkında bilgi

Yazmak istediğiniz konu başlığını ele aldığınızda kafanızda ilk olarak konunun hangi yönüne yönelik bir anlatım yapmak istediğinizi belirlemelisiniz. Daha sonra bu konunun alt başlıklarının neler olabileceğini düşünmeli ve konu hakkında detaylı bilgiye sahip olmalısınız. Hakkında hiçbir şey bilmediğiniz bir konuda kaliteli yazılar yazmanız mümkün değildir.

Makale İçeriğinin Hazırlanması İçin Gereken Bilgiler

Makale içeriği hazırlarken gerekli bilgilerin neler olduğu konuya göre değişen bir durum olduğu için bu konu hakkında genel bir bilgi vermek ne yazık ki mümkün değildir ama konuyu ayrıntılı mı yoksa genel mi yazacağınıza göre bilgi içeriğinin değişeceğini belirtmek yanlış olmaz.

Makale Hazırlamanın Avantajları

Makale hazırlamanın internet yazarlığında avantajları kalemi güçlü kişilerin internette evinin konforundan ayrılmadan para kazanma hatta ev geçindirme imkanı sunmasıdır. Bu konuda özellikle çocukları olan kadınların ve çalışmaya vakti olmayan öğrencilerin ek gelir sağlamak adına yapabilecekleri en iyi çalışma şeklidir diyebiliriz.

Makale Kimler Tarafından Kullanıma Müsait Olduğu

Makaleler internet dünyasında web sitelerde kullanılan içeriklerdir. Bir web site günümüzde makalesi olmadan düşünülemez haldedir. Özellikle web sitelerini yukarılara taşımak isteyen e-ticaret sitesi sahiplerinin sıklıkla kullandığı bir yöntemdir.

Web sitesinde tıklanmayı arttırmak ve bu sayede reklam geliri elde etmek için de çok önemlidirler.

Bütün bunları yaparken de aynı zamanda internet kullanıcılarına bilgi aktarımı yapmak için de yine makalelerden yararlanılır.

Makale hazırlamansı için sipariş oluşturma veya teklif isteme

#Proje yazıldıktan sonra revize imkanı vardır.

#1 kere revize edilme hakkı ücretsizdir.

#Extra her revize proje fiyatının 25% ilave edilmesi suretiyle yapılmaktadır.

PROJE TESLİM SÜRESİ
 NORMAL 1 Revizyon dahil Ekstra revizyon
2 GÜN 3 GÜN 4 GÜN
SATIN ALMA YÖNTEMİ
İyzico üzerinden ödeme  Hesaba havale Hesaba eft

 

PAKET İÇERİĞİ
PROJE KAPSAMINDA TESLİM EDİLENLER 
İLETİLEN BİLGİLERE GÖRE HAZIRLANMIŞ OLAN REKLAM MAKALE  1 SAYFA MİNUMUM 300 KELİME 
FİYATI  25 tl

 

Sipariş oluşturma veya teklif isteme

Sipariş vermek, daha detaylı projeler için teklif almak, Editörümüze soru sormak, bilgi almak istediğiniz konular hakkında iletişim formunu kullanabiirsiniz

Ayrıca whatsapp tarafından editörümüzle geçebilirsiniz.

    Dikkat:

    Sipariş işlemlerinin başlaması için ödemenin yapılması gerekir.