Kurumsal çalışmalar2020-11-18T13:19:46+00:00

Project Description

Kurumsal çalışmalar Proje açıklaması

Kurumsal çalışmalar için Karşılıklı memnuniyeti göz ederek işlemlerinizin tamamlanmasını sağlayalım. Sizin memnuniyetiniz bizim için daha önemlidir. Hayallerinizi ve yapmak istediklerinizi bize iletin. Devamında size işleyiş nasıl yapılması gerektiğini, zaman ve süreçlerin tamamını bildiren bir yol haritası ile detaylı olarak anlatalım.

Kurumsal çalışmalar ile iş hayatınızda hayallerinizi yakalayın.

Detaylar

Kurumsal çalışmalar

Ayrıcalıklar

Kurumsal çalışmalar

En uygun tasarımı size sunalım.

Kurumsal çalışmalar

Talep ettiklerimiz

Esasında talep ettiklerimiz burada sizin hayalleriniz. İş hayatınızda özellikle Kurumsal çalışmalar olması gereken ve sizi temsil etmesini düşündüğünüz her ne varsa burada sizden gereken bütün bilgileri alıyoruz. Bunlar işyerinizin adına hazırlanmış olan logolar, personel kimlik kartları, ambalaj ürünleri, sosyal medya hesaplarıyla yürütülen çalışmalar ve reklam çalışmaları olarak sayabiliriz.

Özelliklede Kurumsal çalışmalar olarak ilave etmek istediğiniz makale , yazılarınız, resimleriniz ve diğer önemli çalışmalarınız var ise portfolyonuza bu yeteneklerinizi ilave edilerek sizi daha iyi temsil etmesini sağlıyoruz.

Kurumsal çalışmalar

Proje planlaması 98%
İstenilen tasarıma uygunluk 92%
Temsil etme başarısı 96%
Etkin görsel ve içerik kullanımı 98%
Kurumsal çalışmalar

Çalışmalarımızda emeğe saygı kriterleri çerçevesinde lisanslı ve orjinal ürünler kullanmayı tercih ediyoruz. Kurumsal çalışmaları için her zaman lisanslı ürünleri tercih etme sebebimiz yasalara uymak ve herhangi bir idari yaptırımla karşı karşıya kalmamaktır. Bir iş yaparken aynı ürünler arasında en uygun ve en verimli olanı tercih ediyoruz.

Bu seçimlerimizde sizin de ilerde yönetim panelinde işlem yapabileceğinizi varsayarak basit ve kullanımı kolay ürünlerle yapılandırma yapıyoruz. Kurumsal çalışmalar sizinde kolaylıkla kullanacağınız esaslara dayanmaktadır.

Düzeltmeler & ve taslaklar

Proje yapılandırma safhasında ara sunumlarla işleyiş hakkında detaylara sahip olabileceksiniz

Proje teslimatı

Yapılandırma işlemleri tamamlandıktan sonra, sağlıklı, sürdürülebilir olarak çalışmasını sağlamak amacıyla bütün kontroller yapılır.

Detaylar için tıklayın

MARKA DEĞERİNİ ARTTIRMA

Benzer Kurumsal çalışmalar örneklerimizi inceleyin.

Geri dönüşümü yüksek  sonuçlar

Editörlerimizde doğrudan iletişim için sağ tarafta bulunan WHATSAPP ikonunu tıklayabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek isterseniz formu kullanabilirsiniz.

Ana Ofisi: KARTAL/ İSTANBUL
Telefon: 0.543.966.9094
E-posta: editor@biyaziver.com

    Go to Top